alternative.sk
[ autor Laura, pridané 23. 6. 2008, 11:38, komentáre (2) ]
Kde bolo tam bolo, bola jedna velka krajina so zopar Aborigincami. Ti si zili ten svoj jednoduchy zivot, az pokial neprisiel pupok ludstva z Europy a nezacal tuto krajinu rychlym tempom osidlovat. A potom prisli dalsie a dalsie narody a momentalne je v Sydney viac Aziatov a Indov nez Australcanov ( alebo kto su to vlastne Australcania). Ale podme pekne od zaciatku.

Komentáre:
Re: Klokanovo 17 - tentoraz o Klokanove
autor naďa, pridané 31. 7. 2008, 21:03
jo, no všade je niečo:) ale s tými autobusmi to tam máte lepšie ako v takom španielsku..tam majú stále maňánu..v lepšom prípade autobus ide skôr alebo neskôr, v horšom nejde vôbec, napr. čakáš desať minút, dvadsať...po päťdesiatich minútach ľudia začnú opúšťať zastávku:) alebo potrebovali sme sa dostať autobusom niekam, odkial nám išiel vlak, ktorý chodí iba raz za deň. medzi prichodom autobusu a odchodom vlaku sme mali hodinu a keďže vlaková stanica bola na tom istom mieste ako autobusová, zdalo sa to byť ok..no, ale autobus mešká trištvrte hodinu, jo, snáď to stíhame..ale zrazu autobus odbočí z cesty do nejakej uplne inej dediny, šofér zastaví na ulici pred jedným barom, otvorí dvere a vystúpi..desať minút sa nič nedeje, potom príde, zavre dvere a vráti sa na pôvodnú trasu. keď prídeme na stanicu vidíme ako nám v dialke odchádza vlak.. jo, takže no stres:))
Re: Klokanovo 17 - tentoraz o Klokanove
autor ico, pridané 21. 7. 2008, 18:32
Tak po precitani tohto som normalne rad, ze som tu. Vybavovacky na uradoch a v statnych podnikoch vyzeraju dost podobne, ako si opisala ty (mam ich uz prejdenych zopar), ale vazne musim povedat, ze cim mensia firma, tym lepsie sa s nimi vychadza. S tymi uplne najmensimi sa da dohodnut doslova na vsetkom. A v niektorych pripadoch som az prekvapeni, aki su niektori ludia super a ako dokazu pomoct, aj ked vobec nemusia.
Pridaj komentár
Meno:
Mail:
Predmet:
9 + 2 =
Tvoj komentár k článku:


Odošli