alternative.sk
[ autor Laura, pridané 19. 7. 2006, 00:13, komentáre (3) ]
tagy: haluz
Neviem, či to bude tým, že Bratislava sa čoraz viacej stáva obľúbeným mestom pre turistov z mnohých európskych aj mimoeurópskych krajín, alebo tým, že letenky nízkonákladových leteckých spoločností sú čoraz lacnejšie. V každom prípade sú tu krásne ženy a lacný chlast. A tak sa nemožno čudovať prívalu zahraničných turistov. I keď som tým nejako obzvlášť nie moc nadšená (niektorí parchanti fakt občas lezú na nervy, ale veď nech sa vybujačia, doma by si niektoré veci nemohli dovoliť :-)) ). A pokiaľ Bratislava má byť mestom, ktoré je priaznivo naklonené prílivu euráčov od zahraničákov, musíme im aj ponúknuť trocha zábavy, nie len tie krčmy.

Komentáre:
Re: Piatkové večery v Starom Meste
autor ico, pridané 22. 7. 2006, 11:07
No ja predpokladam, ze lepsie triky ani moc nemohli dat, na to by bolo asi treba trosku viac pripravy, mozno lepsi povrch a tak. Na tych macacich hlavach na namesti to musi byt dost zle. Ked som bol pred par rokmi na Pohode, tak tam chalani davali dost dobre finty. Mali tam ale pripravene nejake drevene palety, spulky z kablov a take somariny. Navyse to bolo cele cez den, ked bolo na vsetko vidiet.
Re: Piatkové večery v Starom Meste
autor gari, pridané 21. 7. 2006, 12:36
Hm, v prvom rade by som chcel upozornit na jednu skutocnost. Nakolko sa Laura ozvala dost neskoro a bol to piatkovy vecer, dalo sa cakat ze nebudem mat uplne triezvy pohlad na svet. Borka je svina:-) Ale k tomu jazdeniu - chlapci dali trochu flatlandu (to su tie male bicykle:-)) a trosku trialu. Pravdu povediac cakal som od toho trosku viac, aj ked oci a dusu si potesil kazdy prizerajuci sa. Nakolko sa nevenujem ani jednemu z tychto stylov, nazvy trikov nepoznam - teda az na ten posledny, ked preskakoval leziacich ludi - bunny hop... Neviem co by som sem mal este napisat, tak to radsej ukoncim:-)))
krasne zeny a lacny chlast :-)
autor ico, pridané 19. 7. 2006, 01:43
krasne zeny a lacny chlast, dobry hlod ;) Pripijam na krasu nasich koni a rychlost nasich zien :-))) Tak jak to bolo teda s tymi bajkami na namesti? Bude komentar? hehe
Pridaj komentár
Meno:
Mail:
Predmet:
7 + 8 =
Tvoj komentár k článku:


Odošli