alternative.sk
[ autor Ičo, pridané 24. 6. 2006, 16:40, komentáre (2) ]
Poznáte Joža Ráža? To je ten fasa chalan, ktorý spieva tie pesničky o láske. Na žadnej stužkovej neprejde, keď D.J. nepustí nejaké to Nie sme zlí alebo Stužkovú. V Česku je Elán stále strašne populárny, ani neviem prečo vlastne. Kedysi som tiež patril do skupiny ľudí, ktorí na Eláne fičali od rána do večera a nikdy inak. A potom som videl zjavenie s menom Davová Psychóza...

Komentáre:
Re: Davová Psychóza: z elánistu punkerom rýchlo a lacno
autor ico, pridané 4. 1. 2007, 21:15
Skoda len ze si dali chalani taku velku prestavku. Marcel mi ale tusim take cosi hovoril, ze teraz v lete by sa uz Jano mal vratit z Australie. Tak dufam, ze potom spachaju zasa nejake koncertiky. A uz sa ani neodvazujem dufat, ze Jano bude zasa z niecoho nasraty a ze by mohla vzniknut dalsia muzika. To by bolo celkom fajn.
Re: Davová Psychóza: z elánistu punkerom rýchlo a lacno
autor Vlk, pridané 18. 12. 2006, 09:45
:) teda ten prvy koncert davovky v propeleri co spominas bol vtedy z novym bubenikom, Jakubom. Vtedy s nimi buchal tak mesiac a teda nebolo to zdaleka este ono. Na dalsiom koncerte, co sme ho videlo uz bolo vsetko inak. Plnohodnotna harcoreova bubenicka masina takmer na neroznanie od povodneho bicaka. :).
Pridaj komentár
Meno:
Mail:
Predmet:
7 + 6 =
Tvoj komentár k článku:


Odošli