alternative.sk
[ autor Laura, pridané 20. 5. 2008, 12:48, komentáre (2) ]
tagy: cestovanie
Po skonceni nasho pobytu v Zemi pana prstenov mi nedalo nenapisat to, co sa mi cely cas dralo na jazyk: Slovensko je vlastne uplne nadherna krajina...
Akesi vyjadrenie pocitu, ktory som mala pocas celej cesty, na kazdom treku, na kazdej atrakcii, v kazdom kempe.

Komentáre:
Re: Novy Zeland ocami Slovaka...
autor naďa, pridané 31. 7. 2008, 21:19
čo je na zélande a tu nie sú ľudia, ktorí sú milí, ochotní a nezmindrákovaní.. nechcem tým vyznieť, že slovaci sú úplne úbohí, ale veta, čo dala cez víkend tetuška za kasou v obchode: ešte že prší, aspoň ľudia nie sú pri vode, šak prečo by mali byť keď ja nemožem. hold, skapala mi koza tak otrávim aj tú tvoju. neviem, mne prišiel NZ neskutočný. krásny, milý, čistý - tá čistota mi chýba asi najviac, bo tu všade samý bordel a odpadky. jasné, slovensko je tiež nádherné-ale inak. tie kopce čo tam zrazu vyrastajú zo zeme a sú kolmé a vysoké..tí priateľskí ľudia..policajt, ktorý ti poradí ako máš ísť tam a tam, oceán a nad ním zasnežený kopec..jasné, tešila som sa domov ale na NZ sa chcem ešte určite vrátiť.
Re: Novy Zeland ocami Slovaka...
autor ico, pridané 25. 5. 2008, 17:12
No myslim, že toto by sa naozaj dalo nazvať za všetkými tými vecami, čo si nám popísala o Austrálii a Zélande. Keď prídeš, tak vás s Mišom a) pozvem na kofolu na Kuchajde a b) budem ťa otravovať, aby si sa do niečoho pustila :-) Držím palce!
Pridaj komentár
Meno:
Mail:
Predmet:
8 + 6 =
Tvoj komentár k článku:


Odošli