alternative.sk
[ autor Ičo, pridané 14. 8. 2006, 22:30, komentáre (3) ]
tagy: akcie, haluz
...no to som si zasa raz dal! Medzi akcie, na ktoré budem určite ešte dlho spomínať, sa stopercentne zaradí táto jedna. Alkogrezzcup sa konal od piatka 11. 8. do nedele 13. 8. 2006, približne 500 metrov od posledných domov v Malackách na zarastenom futbalovom ihrisku, hneď vedľa diaľnice. Všetko dokonale zapadalo do atmosféry najmenšieho festivalíku, na akom som kedy bol.

Komentáre:
Jakubec spieval Mojsejovej
autor Peter, pridané 30. 11. 2007, 21:23
Predpokladám, že ako väčšina Slovákov ste včera sledovali pokračovanie Mojsejovcov na JOJke. Vraj relácia mala závratnú sledovanosť a stala sa jednotkou v sledovanosti. Okrem toho že celý večer sa niesol v duchu škandálov a analýzy celebrít azda najväčšou hviezdou večara bol kontroverzný mladý muž, spevák a podnikateľ Martin Jakubec, ktorý sa predviedol v úlohe elegantného zabávača. Predstavil Slovenskú sambu, vlastnú tanenčú choreografiu a poklebetil si s manželmi Mojsejovcami. Mimoriadne dobre si rozumeli, azda majú niečo spoločné? Možno to že Braňo aj Martin spievajú a vydávajú vlastné CD a zavalujú nákupné strediská svojimi CD. Aj ja som si mal možnosť zakúpiť Martinove Jakubcove CD v jednom nákupnom stredisku. Vlastne ide o dobrú ľudovú veselicu. Podnikateľ zrejme vie, ako otočiť peniaze, pretože sám tvrdil že je všade kde sa peniaze točia. A biznis si dopľňa o zárobkovú činnosť spevom a vystupovaním. No zaujímavé. Mojsej a Jakubec by mali organizovať mega festivaly pre náročných ľudí. Obaja by to moderovali a obaja by si aj zaspievali. Jednoducho večer Mojsejovci bola naozaj výborná zábava a spestrenie pred spaním. Pekný večer.
Re: Alkogrezzcup
autor Ičo, pridané 9. 8. 2007, 22:34
Nuž áno, keď je niečo dobré v Petržke, tak sa zabávam. Prípadne hocikde inde :-) Očividne sa však zabávam na iných veciach a akcie typu "na šrot" mi nepripadajú až také fajn. Ak si teda ty takúto akciu zorganizoval, tak ja si dovolím nezdieľať tvoje nadšenie a asi z nej odídem skôr, nech ostatným nekazím zábavu. A kto sa cíti urazený, ak si prečíta môj názor, tak ten má proste smolu ;)
Re: Alkogrezzcup
autor Harri, pridané 9. 8. 2007, 14:52
Niekto asi nepochopil sukromnu akciu. Erik ano. Taxa maj a zabavaj sa v Petrzke.
Pridaj komentár
Meno:
Mail:
Predmet:
2 + 1 =
Tvoj komentár k článku:


Odošli