alternative.sk
[ autor Mišo, pridané 22. 6. 2006, 14:40, komentáre (3) ]
Napadne vás ešte niekedy, čo ste kedysi dávno počúvali? Od útleho detstva až do dospelosti? Ja som začal asi klasicky, ako všetci nejaké tie platne s rozprávkami. Tri prasiatka, a ostané si už ani nepamätám. Potom prišli kazety, teda asi tu boli dlhšie, ale tetka z Anglie nám dovliekla mono rádiokazetový prehrávač :-)))

Komentáre:
Re: Tenkrát poprvé... Sepultura
autor rado, pridané 6. 1. 2007, 09:48
..no, myslim ze sepulturu pocuval snad kazdy metlak na svete :-) a kto nie, ovela prisiel..., ku mne sa dostala uplnou nahodou, bolo to za cias ked som prave zacal vnimat hudbu ako neoddelitelnu sucast mna, pocuval som nonstop dookola Rage aginst the machine - album s horiacim mnichom a bandaskou benzinu. V nemocnici s nejakou koznou chorobou som na izbu dostal spolutrpiaceho tipka z BA, dal som mu vypocut Rage, ten ho samozrejme poznal a podal mi kazetku s nejakym pomalovanym indianskym totemom. Sepultura - Roots, a bolo to tam :-)
Re: Tenkrát poprvé... Sepultura
autor ico, pridané 31. 7. 2006, 23:32
Tak v tom pripade ti Lienka rovno hovorim, ze keby si Misa poznala, tak by si vedela, ze z neho taketo veci lezu stale, jedna haluz za druhou :-) Este by podla mna mohol napisat clanok o tom, akymi vselijakymi sposobmi sa da zapadnut autom ;)
Re: Tenkrát poprvé... Sepultura
autor Lienka, pridané 30. 7. 2006, 14:50
cawko, pacil sa mi clanok, taky brain storm mierne, ale veeeelmi pohoda....chvalim :)
Pridaj komentár
Meno:
Mail:
Predmet:
2 + 8 =
Tvoj komentár k článku:


Odošli